W firmie Marka. Plus zamówiliśmy

W firmie Marka. Plus zamówiliśmy krówki z logo firmy. Mogę tylko dodać, że zanim zdążyłam napisać opinię krówek już nie było:) Są pyszne i wyglądają bardzo ładnie. Na pewno będziemy zamawiać jeszcze nie raz. Obsługa i realizacja zamówienia bardzo szybka. Polecam

W firmie Marka. Plus zamówiliśmy2018-02-02T13:27:16+01:00

Bardzo dobry kontakt z firmąZamówienie

Bardzo dobry kontakt z firmą Zamówienie zrealizowane szybko Jakość zamówienia jak najbardziej zgodna z oczekiwaniami. Polecamy.

Bardzo dobry kontakt z firmąZamówienie2018-02-02T10:52:14+01:00

Wszystko Ok

Wszystko Ok

Wszystko Ok2018-01-26T18:56:08+01:00

Bardzo dobra jakość produktu zamawianego,

Bardzo dobra jakość produktu zamawianego, łatwy i szybki kontakt oraz sprawna realizacja zamówienia.

Bardzo dobra jakość produktu zamawianego,2018-01-19T10:35:17+01:00