Bardzo polecam! Dobry kontakt ze
Bardzo polecam! Dobry kontakt ze sprzedawcą. Dostałam bardzo fajny projekt i na moją prośbę zostały wprowadzenie małe zmiany. Etykiety śliczne i dobrej jakości. Szybka wysyłka. Zawsze życzyłabym sobie takich współprac :) Pozdrawiam.